x
%100 İade Garantisi!
Sigortalı Gönderim & Ücretsiz Kargo
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Teslimat Koşulları

- Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
- Teslimat adresinin PARE PIRLANTA ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
- Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
- Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
- Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
- Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firması ile gönderilir. 
- Ürünler SİGORTALI bir şekilde Pare pırlanta güvencesi ile size teslim edilir.
- Siparişiniz elinize ulaşana kadar Pare Pırlanta garantisi altındadır.
- Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.
- Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
- PARE PIRLANTA online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.